SKB Tišnov zahajuje sezónu

SKB Tišnov zahajuje sezónu

Zdravíme všechny příznivce tišnovského basketbalu a přejeme bezproblémové trávení společenského života.

Nikdo není dokonalý, ale za náš klub můžeme říct, že každoroční soustředění v Bystřici nad Pernštejnem bylo perfektně zorganizováno a veškeré sportovní aktivity, kulturní i poznávací neměly chybu. Na soustředění bylo v různých kategoriích 70 dětí (holky a kluci), nadšení trenérů je o to větší. Potenciál rozvoje basketbalu v Tišnově je díky náborům a spokojenosti rodičů na stoupající úrovni.

Už jsme informovali, že dva roky máme družstvo kluků, pod vedením p. V. Havlíka. Další družstvo, které vzniklo, je také chlapecké, a to starší dorost (cca 17 let). Také hledáme šikovné holky na doplnění týmu (roč. 2008). Samozřejmě pokračují nábory do přípravek. Náš klub disponuje kvalitními trenéry. Jako bonus máme pro děti kvalitní péči o zdraví, pohybovou aktivitu, kde máme vynikající spolupráci s kondičními trenéry a fyzioterapeuty z Lokomoce (www.lokomoce.eu).

Kdo má chuť a chce se připojit, má možnost.

Beáta Adamcová, Marek Knoflíček, Zdeněk Havelek

Další článek:
Předchozí článek: