Soutěž o nejkrásnější výsadby 2022

Soutěž o nejkrásnější výsadby 2022

Od 1. června vyhlašujeme další ročník soutěží, kterých se můžete zúčastnit jako navrhovatelé i jako pěstitelé. Pokud Vás při procházce Tišnovem zaujme neobvyklý strom nebo rozkvetlá předzahrádka nebo chcete nominovat krásný balkon vašich sousedů, zašlete nám příspěvek do Ekoporadny Tišnovsko.
Vyhlašujeme soutěže:
1. O nejkrásnější strom ve městě
a) strom na soukromé zahradě/pozemku v katastru města Tišnova
b) strom ve veřejné zeleni města Tišnova
2. O nejkrásnější venkovní květinovou výzdobu v kategoriích
a) okna a balkony
b) předzahrádky
Přihlášky do soutěže podávejte elektronicky na e-mail ekoporadna@tisnovsko.eu nebo na Facebook Ekoporadny. Měly by obsahovat jméno a příjmení osoby, která návrh podává, a adresu, na níž se soutěžní prvek nachází. Pokud je známo, tak i jméno osoby, která květiny či stromy pěstuje.
Uzávěrka soutěží je 9. října ve 12.00 hodin. Fotografie dodávejte kvalitní a v digitální podobě. Pokud nemáte možnost fotografii pořídit, ale rádi byste někoho nominovali, kontaktujte nás.
Pro jakékoliv informace o soutěži nás neváhejte navštívit v otevírací době Ekoporadny (každý čtvrtek od 14 do 18 hodin), volejte na tel. 732 464 238 nebo pište na ekoporadna@tisnovsko.eu a Facebook Ekoporadny. Soutěž probíhá ve spolupráci s Komisí životního prostředí města Tišnova a s finanční podporou města Tišnova v rámci dotační podpory v oblasti životního prostředí pro rok 2022.

Tereza Karasová

Další článek:
Předchozí článek: