Vítězové soutěží

Vítězové soutěží

Na konci minulého roku vyhlásila Ekoporadna čtyři vítěze ve čtyřech kategoriích. V soutěži „O nejkrásnější stromy“ v  kategorii  „Strom  na  soukromé zahradě/pozemku v katastru města Tišnova“ zvítězil žlutě kvetoucí strom na zahradě v ulici Na Honech 1820, kterou do soutěže přihlásila sama majitelka zahrady. Vítězem v kategorii „Strom ve veřejné zeleni města Tišnova“ se stala vrba na ulici Dřínová, kterou do soutěže navrhla Ekoporadna Tišnovsko.

V soutěži „O nejkrásnější květinové výzdoby“ v kategorii „Okna a balkony“ zvítězil balkon v ulici k Čimperku 1842, který pro svou výraznost nominovala Ekoporadna Tišnovsko. Kategorii „Předzahrádky“ vyhrála nepřehlédnutelná předzahrádka v ulici Dlouhá, kterou do soutěže také vyfotila Ekoporadna Tišnovsko.

Slavnostní vyhlášení vítězů letos kvůli opatřením vlády proti šíření COVID-19  v Městské knihovně Tišnov neproběhlo a ceny s diplomy byly doručeny vítězům domů.

Srdečně   děkujeme   všem,   kteří    se do soutěže zapojili, ať už hlasováním nebo zasláním soutěžního příspěvku. Děkujeme panu Brzobohatému za možnost uspořádat výstavu v průjezdu lékárny Arnika, Komisi životního prostředí za iniciaci  soutěže a také městu Tišnov za finanční podporu v rámci dotačního programu pro oblast životního prostředí pro rok 2020.

Galerie fotografií soutěžních kandidátů bude k vidění na webových stránkách nebo na Facebooku Ekoporadny. Vítězné příspěvky si  můžete  prohlédnout  také  na nástěnce Ekoporadny.

I letos bylo opravdu z čeho vybírat a mnoho krásných výzdob a rozkvetlých zahrad mohli vidět i ti z nás, kteří bydlí v jiných končinách Tišnova. Nezapomnělo se také na stromy ve veřejné zeleni,  o které naše město pečuje a zaslouží si pozornost při procházkách Tišnovem. Budeme se těšit zase v příštím roce! http://ekoporadna.tisnovsko.eu/

Tereza Karasová

Další článek:
Předchozí článek: