Soutěž o nejkrásnější stromy, květinové předzahrádky a balkony

Soutěž o nejkrásnější stromy, květinové předzahrádky a balkony

Již třetí rok za sebou vyhlašujeme od 1. června soutěže o nejkrásnější stromy v soukromé zahradě či ve veřejné zeleni města Tišnova a o rozkvetlé balkony či předzahrádky u domu. Do soutěží se můžete zapojit jako navrhovatelé nebo přímo jako pěstitelé. Své návrhy nafoťte a zašlete je nám
do Ekoporadny Tišnovsko.

Vyhlašujeme soutěže:
1. O nejkrásnější strom ve městě
a) strom soukromé zahrady/pozemku
v katastru města Tišnova
b) strom veřejné zeleně města Tišnova

2. O nejkrásnější venkovní květinovou výzdobu v kategoriích
a) okna a balkony
b) předzahrádky

Přihlášky do soutěže podávejte elektronicky na ekoporadna@tisnovsko.eu nebo na Facebook Ekoporadny. Měly by obsahovat jméno a příjmení osoby, která návrh podává, a adresu, na níž se soutěžní prvek nachází. Pokud je známo, tak i jméno osoby, která květiny pěstuje. Uzávěrka soutěží je 12. října ve 12.00 hodin.

Fotografie dodávejte kvalitní a v digitální podobě. Pokud nemáte možnost fotografii pořídit, kontaktujte nás. Více informací o soutěži získáte v otevírací době Ekoporadny (každý čtvrtek od 14 do 18 hodin), tel. 723 543 910 nebo na http://ekoporadna.tisnovsko.eu a Facebooku Ekoporadny.

Soutěž probíhá ve spolupráci s Komisí životního prostředí města Tišnova a s finanční podporou města Tišnova v rámci dotační podpory v oblasti životního prostředí pro rok 2020.

Tereza Karasová, Ekoporadna

Další článek:
Předchozí článek: