Přehlídka jazyků na ZŠ Smíškova

Přehlídka jazyků na ZŠ Smíškova

Rok uběhl jako voda a my jsme se opět sešli ve velké tělocvičně naší školy na Přehlídce jazyků. Byl čtvrtek 22. března, sluníčko svítilo jako v létě, a přesto bylo hlediště zaplněné do posledního místa. Všichni, kteří přišli, mohli vidět celkem dvacet tři vystoupení v němčině, angličtině, ruštině, slovenštině, a dokonce se tady objevila i latina. Žáci naší školy si pro diváky přichystali divadelní scénky, písničky, básničky, ale i taneční vystoupení. Nejvíce bezprostřední jsou vždy děti prvního stupně, které jdou do všeho s nadšením a plným nasazením, ale tentokrát se nenechali zahanbit ani ti starší a bylo znát, že je vystoupení opravdu baví. Deváťáci pak zpívali s trochou nostalgie z toho, že je to pro ně na ZŠ Smíškova přehlídka poslední. Vše pak řídili moderátoři Katka Hortová a Naty Doležel, kteří si počínali jako zkušení profíci. Atmosféra celého odpoledne byla velmi příjemná a bylo vidět, že si to všichni přítomní užívají.

Děkujeme účinkujícím za jejich svědomitou přípravu, jejich učitelům a prostě všem, kteří se na letošní Přehlídce jazyků podíleli.

Hana Eklová

Foto: Hana Eklová

Další článek:
Předchozí článek: