Zveme předškoláky do školy v Deblíně

Zveme předškoláky do školy v Deblíně

Zvoní! V naší škole už roky nezvoní, ale hraje na začátek i konec hodiny písnička, a to pokaždé jiná. Takovou písní zahajovali 9. až 11. ledna výuku nejen žáci a učitelé, ale také noví předškoláci, jejich rodiče a další návštěvy naší školy. Přišli se kouknout, jak takový den v naší škole vypadá, někteří využili i besedy s jejím vedením.

Odpoledne si předškoláci užili další adaptační kurz a vytvořili si svoji knížečku. Navštívili velké chemiky z 8. a 9. třídy, kteří jim připravili několik zajímavých pokusů. Všechno dobře dopadlo, výbuch se nekonal.

Předškoláků se nám sešlo tolik, že budeme otvírat dvě první třídy s menším počtem dětí. Zveme i Vás na další setkání 15. února v 15 hod., na programu bude počítání a hraní s matematikou.

Iveta Kosová

Foto: Mariana Plevová

Další článek:
Předchozí článek: