Ohlédnutí za projektem Knihy mého srdce

Ohlédnutí za projektem Knihy mého srdce

Na sklonku loňského roku jsme na naší škole ZŠ Smíškova opět realizovali projekt Knihy mého srdce. Již potřinácté a stále se stejným nadšením. Tentokrát jsme se nechali inspirovat osobností a tvorbou pana Zdeňka Svěráka. A bylo z čeho vybírat. Pohádky, písničky, filmy a samozřejmě také cimrmanovské divadelní texty, což už je notná dávka materiálu. Celý měsíc se tak děti naší školy bavily tímto tématem, hrály si, četly, zpívaly a malovaly. Zajímavé besedy na ně také čekaly v tišnovské knihovně, kde se o projekt s láskou stará paní knihovnice Marie Šikolová.

Říká se, že v dnešní době děti nemají o literaturu a čtení zájem. Na ZŠ Smíškova to však neplatí! A pokud tomu nevěříte, tak se příště přijďte podívat!

Díky všem, kteří se na projektu podíleli.

Alena Adamcová, koordinátorka projektu

Foto: Alena Adamcová

 

Další článek:
Předchozí článek: