Pohár talentů karate

V neděli 13. 12. 2015 proběhlo v Tišnově třetí kolo Jihomoravského poháru talentů v karate. Zúčastnilo se ho téměř devadesát závodníků z dvanácti oddílů našeho kraje. Podmínkou účasti byl věkový limit patnácti let. Soutěž proběhla v sále sokolovny za účasti patnácti krajských rozhodčích a početné skupiny fanoušků z řad rodičů a kamarádů závodníků. Soutěžilo se ve třech disciplínách a naši závodníci dosáhli velmi dobrých výsledků. Na medailové pozice se dostali Tomáš Matulka, Patrik Daniel, Martin Havlát a Michal Sáblík. Díky tomu, že i další naši závodníci obsadili bodované příčky, se Sokol Karate Tišnov umístil na 2. až 3. místě v celkovém pořadí všech oddílů. To je příslibem, že by v budoucnu naši závodníci mohli dosahovat dobrých výsledků i ve vyšších kategoriích. Závěrem se patří poděkovat organizátorům celé akce a také všem rodičům, kteří připravili bohaté občerstvení pro rozhodčí a závodníky. Celá tato sportovní akce byla zúčastněnými hodnocena velmi kladně a všichni se již těší do Tišnova na příští ročník.