Tišnovské barvy na soutěžích

Aneta Seberová 6. na Mistrovství ČR
Atletický stadión Jana Železného v Mladé Boleslavi přivítal 18. 9. 2021 nejlepší starší žáky a žákyně na Mistrovství České republiky. Tišnovské barvy hájila Aneta Seberová, a to ve dvou disciplínách: 100 m př. a 200 m př. Z rozběhů na 100 m př. Aneta nepostoupila (čas 15,14 s). Ve své silnější disciplíně 200 m př. postoupila do finále v osobním rekordu v čase 29,96 s. Ve finále pak na nejlepší nestačila, přesto je konečné 6. místo obrovským úspěchem.

Finále Jihomoravského kraje mladších žákyň
Závěr venkovní atletické sezóny se též povedl kvartetu mladších žaček. Pomohly výrazným bodovým ziskem družstvu AHA Vyškov k postupu do finále družstev JMK, kde pak skončily šesté. Nejlepší výsledky: 60 m: Ellen Ondrušková 9,07 s; 800 m 2:41.22; 150 m: Kateřina Kocůrová 21,97 s; 300 m: Kateřina Kocůrová 48,72 s; dálka: Karolína Lamačová 403 cm; Kateřina Mašínská 399 cm; míček: Karolína Lamačová 44,24 m; Kateřina Mašínská 32,05 m.

Výsledky 31. atletického čtyřboje a 14. skokanského trojboje O Pohár Geodetické kanceláře Souček
Krásné podzimní počasí přivítalo v úterý 28. 9. 2021 87 závodníků na hřišti u ZŠ nám. 28. října na tradičním již 31. atletickém čtyřboji. Drtivá většina mladých tišnovských atletů byla doplněna výběry z mnoha oddílů Moravy. Konkurence byla zajímavá, třeba v kategorii starších žákyň byly hned tři účastnice letošního Mistrovství ČR. Vítězové jednotlivých kategorií: Marek Pisch, Klára Bravencová, Lukáš Kuchařík, Sabina Nedomová, Ondřej  Muzikář, Maja Tomanová, Matěj Beran, Ellen Ondrušková, Václav Havelek, Stela Tomanová. Vrcholem závodů byl 14. ročník Skokanského trojboje, kde zvítězil domácí tým mladých adeptek atleticky s název Buchty (dálka Lenka Krištofová 387 cm; výška Ema Berková 125 cm; trojskok Aneta  Seberová 10,65 m). V závěrečné tombole bylo taženo plno cen a ta hlavní, čokoládový dort, zůstala v Tišnově. Podrobné výsledky, včetně fotogalerie lze nalézt na webu www.aktisnov.cz.