Ekoporadna Tišnovsko vyhlašuje pro rok 2018 dvě soutěže!

Ekoporadna Tišnovsko vyhlašuje pro rok 2018 dvě soutěže!

  1. soutěž o titul „O nejkrásnější strom ve městě
  2. a) strom na soukromé zahradě/pozemku v katastru města Tišnova
  3. b) strom ve veřejné zeleni města Tišnova

 

  1. soutěž „O nejkrásnější venkovní květinovou výzdobu“ a to v kategoriích
  2. a) okna a balkony
  3. b) předzahrádky

 

Obě soutěže vyhlašujeme při příležitosti oslav Dne Země 23. 4. 2018. Přihlášky do soutěže může podávat každý, a to písemně do schránky Ekoporadny Tišnovsko, Nám. 28. října, č. p. 28, Tišnov 666 01, nebo elektronicky na email ekoporadna@tisnovsko.eu, případně také na všech akcích ekoporadny, včetně stánku na pravidelných sobotních tišnovských trzích. Uzávěrka přihlášek proběhne v 12.00 dne 17. 9. 2018.

Přihláška by měla obsahovat jméno a příjmení osoby, která květiny pěstuje, nebo podává návrh stromu do soutěže, a adresu, na níž se soutěžní prvek nachází. Nutné jsou také kvalitní fotografie v digitální podobě. Pokud sami nemáte možnost pořídit kvalitní fotodokumentaci, nebo máte k soutěži další otázky, tak se prosím obraťte na ekoporadnu, rádi Vám pomůžeme.

Po kompletaci přihlášek bude uspořádána výstava v Galerii na schodech, kde bude možné hlasovat o vítězích jednotlivých kategorií.

Slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen vítězům se uskuteční v říjnu při příležitosti oslav Dne stromů.

Podrobnější informace získáte v otevírací době Ekoporadny Tišnovsko, Nám. 28. října č. p. 28, Tišnov (ve dvoře lékárny), tel. 723 543 910, http://ekoporadna.tisnovsko.eu/

Soutěž probíhá ve spolupráci s Komisí životního prostředí města Tišnova, s Galerií Na schodech a s finanční podporou Města Tišnova v rámci dotační podpory v oblasti životního prostředí pro rok 2018.

Za pořadatele Hana Ondrušková

Foto: Hana Ondrušková

Další článek:
Předchozí článek: