Novinky v tišnovské atletice

10. října 2015, Brno, Vokolo príglu
V šestém ročníku běhu okolo brněnské přehrady o délce 14 km se na start postavili čtyři běžci Atletického klubu Tišnov a prokázali velmi dobrou trénovanost korunovanou osobními rekordy. Nejrychleji uběhla trať Petra Seberová 1:03:20 a obsadila 16. místo v elitní kategorii žen. Na 34. místě v téže kategorii doběhla Katarína Hanušová (1:07:48). V mužské kategorii Jaroslav Kundrát ukrojil ze svého osobáku sedm minut a obsadil v kategorii 294. místo (1:07:49). Ve veteránské kategorii získal perfektní 13. místo Ivan Ochrymčuk (1:14:49).

11. října 2015, Hradec Králové, Stříbro z půlmaratónu
Ondra Doležal a Pavel Bortlík vyválčili na hradeckém půlmaratónu 2. místo v kategorii štafet (2 x 10,5 km) časem 1:22:58. V závodě s účastí přes 2 000 běžců tak potvrdili svou skvělou formu před nadcházejícími zimními běžeckými závody.

17. října 2015, Kuřimská běžecká liga, hodinovka
O týden později, v sobotu 17. října 2015, pokračoval běžecký seriál svým šestým závodem z celkových sedmi. Ženy nad 35 let vyhrála Petra Seberová (13 483 m), druhá Katka Smetanová uběhla (11 670 m). V ženách nad 45 let skončila druhá Daniela Vojtová (11 883 m), třetí Iva Jíchová (11 619 m) a čtvrtá Jindřiška Vrzalová (11 421 m). V mužské kategorii doběhl Jaroslav Kundrát na devátém místě (12 999 m). Před posledním závodem celého seriálu (1. listopadu 2015, Běh na Babí lom) to vypadá na velmi bohatou žeň v rámci celkového umístění!

V dětských kategoriích, které běžely osmi- nebo dvanáctiminutovku, získala zlato Natálka Mazálková, stříbro Jakub Sova, bronz Saša Mašková a Marek Mazálek.