Mattoni 1/2maratón, Olomouc

Početná výprava tišnovských závodníků, včetně jejich podporovatelů, se vypravila 20. 6. 2015 vypořádat se s nástrahami více než 21 km, tedy půlmaratónem.

Závody proběhly přímo v městě Olomouci se startem z Horního náměstí, dále přilehlými ulicemi u centra a blízkým okolím, které lemovalo velké množství diváků, včetně hudebních produkcí, hudby reprodukované i živé.

V báječné atmosféře spolu s asi 5 000 dalšími běžci jsme postavili za AK Tišnov celkem 8 závodníků, všichni ve štafetě 10+11 km, tedy celkem 4 štafety. Běhu 2RUN se zúčastnilo 257 dvojic!

Čtvrté ve své kategorii a 16. místo celkem obsadily Petra Seberová a Katarína Hanušová, za 1:35:32 (Petra 43:12, Katarína 52:20), 39. místo celkem a 24. v kategorii obsadila dvojice Jarek Kundrát, Petr Hála v čase 1:43:35 (Jarek 45:47, Petr 57:48), 55. místo celkem a 27. v kategorii obsadily Katka Smetanová a Dita Hrubešová v čase 1:48:13 (Katka 50:09, Dita 58:04), 65. místo a 32. v kategorii obsadily Ivča Jíchová a Dana Vojtová v čase 1:50:46 (Ivča 52:08, Dana 58:38).

Atmosféra fantastická, divácká kulisa dokonalá, výkony neuvěřitelné. Prostě to nemělo chybu.